Kontaktujte nás

Máte dotazy? Projděte si sekce Náš příběh a Vše o Vašem nákupu, kde naleznete řadu užitečných informací. Není-li Vám vše jasné, neváhejte nás kontaktovat. Zaujaly vás naše výrobky a máte zájem o spolupráci? Dejte nám o sobě vědět!

Kontaktní informace:

 

Provozovatel:

Ing. Táňa Lišková

Podle Náhonu 55

141 00 Praha 4

nutspread@nutspread.cz

723 654 161

IČ 03426530

 

Výrobce:

NUTSPREAD s.r.o., zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka C 246432

IČ 04396511

DIČ CZ04396511

 

Oříšková másla Nutspread jsou potravou nejenom pro tělo, ale i pro mozek! Aneb 10 důvodů, proč vám s nimi učení, přemýšlení a práce půjde krásně do ruky :)

1. Lískooříškové máslo vám dodá fosfor, potřebný pro správnou funkci mozku. A co si budeme povídat – bez mozku to nejde..

2. Pistáciové máslo napomáhá absorpci železa, nutného pro koncentraci a soustředění. A všichni víme, že soustředit se bývá oříšek :)!

3. Kešu máslo vás zaplaví tryptofanem, katalyzátorem dobré nálady. Takže jak se říká – s chutí do toho, půl je hotovo :D

4. Kokosové máslo podporuje činnost štítné žlázy a tím urychluje myšlení - zatímco nedostatečná funkce tohoto orgánu způsobuje otupělost a celkovou zpomalenost. Pozor na to!

5. Mandlové máslo obsahuje spoustu hořčíku, který brání stresu a nervozitě. Protože i psychika vám může nakonec všechno pokazit!

6. Makadamové máslo díky své zásobě vitamínu B1 účinně oddaluje únavu a vyčerpání. Takže už žádný Redbull, jasné?

7. Arašídové máslo je bohatých zdrojem niacinu, dalšího prvku podporujícího přemýšlení. Třeba vymyslíte, jak se to naučit bez námahy :-)

8. Máslo z vlašských ořechů posiluje paměť. Bez ní půjde veškerá vaše snaha do kytek – a s věkem to je jen a jen horší :)

9. Máslem z para ořechů doplníte selen, který zvyšuje psychickou odolnost. Protože ŽÁDNÉ známky na světě nestojí za pocuchané nervy, ne?!

10. A možná to nejdůležitější: JAKÉKOLI naše oříškové máslo vás tak krásně zasytí, že s neustálými výlety od učebnic do ledničky bude jednou provždy konec :D

 

 

„Věděli jste, že.. pravidelná konzumace mandlí umí regulovat hladinu cholesterolu v těle, brání kardiovaskulárním onemocněním a funguje jako prevence proti cukrovce?“

"Věděli jste, že.. vlašské oříšky obsahují ze všech ořechů nejvíce omega-3 mastných kyselin? Tyto esenciální tuky tvoří protiváhu omega-6 a jsou známé svými protizánětlivými a protirakovinnými účinky."

 

"Je mi 24 a jsem závislá na vašich máslíčkách :-)!"

Simona, Hradčovice